Fevzipaşa Bulvarı "tek yön" oluyor

Ana Sayfa » Dünya » Selçuk Çözüm’den 2014 YGS/LYS’de Tüm Zamanların En İyi Yerleştirme Başarısı

Selçuk Çözüm’den 2014 YGS/LYS’de Tüm Zamanların En İyi Yerleştirme Başarısı

Özel Selçuk Çözüm Dergisi Dershanesi 2014 LYS/YGS sonuçlarıyla yerleştirmede büyük başarı gösteren Çözüm Dergisi Dershanesi 170 öğrencisini üniversiteli yapmanın gururunu yaşadı.

 
 
 
Selçuk Çözüm’den 2014 YGS/LYS’de Tüm Zamanların En İyi Yerleştirme Başarısı

Özel Selçuk Çözüm Dergisi Dershanesi 2014 LYS/YGS sonuçlarıyla yerleştirmede büyük başarı gösteren Çözüm Dergisi Dershanesi 170 öğrencisini üniversiteli yapmanın gururunu yaşadı.

Özel Selçuk Çözüm Dergisi Dershanesi Kurucu temsilcisi-Kurum müdürü Hayri PADAK; “YGS/LYS sonuçlarımızın açıklanmasıyla birlikte 2013/2014 Eğitim Öğretim yılımızı bitirmiş oldu. Şimdi önümüzde 2014/2015 Eğitim öğretim yılı var; 12 Ağustos’ta yeni eğitim öğretim yılı YGS/LYS derslerimizi başlatıyoruz. Öğrenci Başarısı ve Öğrenci Memnuniyeti alanlarında Çözüm şubeleri içerisinde Türkiye birincisi olan kurumumuz Özel Selçuk Çözüm Dergisi Dershanesi 2014YGS/LYS sonuçlarının açıklanmasıyla bu iki ödülü hakkettiğini sınav sonuçlarının açıklanmasıyla resmileştirmiş oldu. Bugün 170 öğrencimizi üniversiteli yapmanın gururunu sizlerle birlikte yaşıyoruz. Sonuçlarımız ayrıntılı incelendiğinde ne kadar da büyük bir başarıyla imza attığımız görülecektir. Gencecik öğrencilerimiz üniversiteleri doldurarak geleceğin aydınlık Türkiyesine sahip çıktıkları için öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. Bizleri bu gurura ortak ettiler. Bizlere her fırsatta güvenlerini esirgemeyen öğrencilerimizi ve bu başarının gerçek sahibi öğrencilerimizin ailelerini, çalışma arkadaşlarım öğretmenlerimi kurucu arkadaşlarım adına yürekten kutluyorum.” dedi.

 

Özel Selçuk Çözüm Dergisi Dershanesi’nde 2014 LYS/YGS’de yerleştirme başarısı gösteren öğrenciler:

 

        Adı Soyadı                               Üniversite                                      Bölüm

1 AYŞE      TURHAN          Adnan Menderes Üni.                 Tıp Fakültesi

2 BERKE   BEKDEMİR      İstanbul Teknik Üniversitesi       İşletme Mühendisliği

3 CEM      AKBAŞ               İstanbul Teknik Üniversitesi       Makine Mühendisliği

4 MERT    TURAN               Sabancı Üniversitesi                   Üretimin Sistemleri Müh. (B)

5 DUYGU    FİŞEK                         Gazi Üniversitesi                         Diş Hekimliği

6 HAZAL  ÇAKICI              Kâtip Çelebi Üniversitesi            Diş Hekimliği     

7 PELİN    KİRAZLI             Kâtip Çelebi Üniversitesi            Diş Hekimliği

8 YAĞMUR E.YILDIRIM    İzmir Ekonomi Üniversitesi        Mimarlık (TB)

9 M. CAN KOYUNCU          Boğaziçi Üniversitesi                  Turizm İşletmeciliği

10 HAFİZE GÜLER               Beykent Üniversitesi                  R. Sinema ve Televizyon(TB)

11 AHMET CAN DEMİRCİ  Anadolu Üniversitesi                  Hukuk

12 FATOŞ  TOPRAK             İzmir Ekonomi Üniversitesi       Hukuk

13 HAKAN ERKAN              Bahçeşehir Üniversitesi              Bilgisayar Mühendisliği(B)

14 MURAT CAN KIRAY      İstanbul teknik üniversitesi        Gemi Ulaştırma ve İşl. Müh.

15 KADİR   AYTEKİN          9 Eylül Üniversitesi                    Deniz Ulaştırma ve İşl. Müh.

16 SERKAN  ŞENEL            Atılım Üniversitesi                      Mekatronik Mühendisliği (TB)

17 DİLARA DOĞAN             Eskişehir Üniversitesi                 İç Mimarlık

18 İKBAL    YAYLACI          Kâtip Çelebi Üniversitesi           Medya ve iletişim

19  EFE DEMİRAĞ                Pamukkale üniversitesi                İngilizce Öğretmenliği  

20 M. EYLEM TOPÇU          Pamukkale Üniversitesi               Türkçe Öğretmenliği

21 HÜLYA  BELLİK              Uşak Üniversitesi                        Türkçe Öğretmenliği

22 CENGİZHAN ŞAHİN        Recep Tayip Erdoğan Üni.         Türkçe Öğretmenliği

23 AYNUR ERDALLI            Canik Başarı Üniversitesi           Türkçe Öğretmenliği (B)

24 BURCU ÜNAL                   9 Eylül Üniversitesi                 İlköğretim Matematik öğr.

25 EMRE KUTLU                   9 Eylül Üniversitesi                 Fransızca Öğretmenliği

26 ATAKAN ŞAHİN               Pamukkale Üniversitesi           Fransızca Öğretmenliği

27 AYŞE      KARACADAĞ   Adnan Menderes Üni.              Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

28 DURMUŞ ALİ PALTA      9 Eylül Üniversitesi                  Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

29 PINAR BAKIR                    Doğu Akdeniz Üniversitesi     O.Öncesi Öğretmenliği (TB)

30 NALAN MERT                   Marmara Üniversitesi               Fen Bilgisi Öğretmenliği

31 HİLAL    IŞIK                     Gazi Üniversitesi                      Bilgisayar Öğretmenliği

32 TANER  ŞİRİN                   Gaziantep Üniversitesi             Gastronomi ve M. Sanatları

33 BAHADIRCAN NARLI     Beykent Üniversitesi                Gastronomi ve M. Sanatları (B)

34 LEYLA    KOÇ                    Anadolu Üniversitesi               İnşaat Mühendisliği

35 FEDİLA  KOÇ                    Pamukkale Üniversitesi            İnşaat Mühendisliği

36 YASEMİN KARA               S.Demirel Üniversitesi             İnşaat Mühendisliği

37 KAAN    UÇAK                  Uşak Üniversitesi                      İnşaat Mühendisliği

38 SAİME  ŞENER                  Tunceli Üniversitesi                  İnşaat Mühendisliği

39 TUNÇHAN TOPER            9 Eylül Üniversitesi                   Şehir ve Bölge Planlama

40 CİHAN  ÇOKYAMAN       Karadeniz Tek. Üniversitesi      Şehir ve Bölge Planlama

41 DİLARA ÖNDER                 S. Demirel Üniversitesi            Şehir ve Bölge Planlama

42 İLKER     TAFLANOĞLU   Ege Üniversitesi                       Makine Mühendisliği

43 İLKE NUR DEMİR              Ege Üniversitesi                       Turizm Rehberliği

44 ZEYNEP  ÖZCAN               Ankara Üniversitesi                  Rus Dili ve Edebiyatı

45 BURÇİN  ÇALIŞKAN         Gazi üniversitesi                       Rus Dili ve Edebiyatı

46 MİZGİN    DURSUN            Ege Üniversitesi                       Hemşirelik

47 ZOZAN TUTAR                   Ege Üniversitesi                       Hemşirelik

48 İREMNUR ARDIÇ               Adnan Menderes Üni.              Hemşirelik

49 ÖZLEM ÇAKMAK             Adnan Menders Üniversitesi     Hemşirelik

50 FATOŞ  CİHANGER           Adnan Menders Üniversitesi      Hemşirelik

51 TUĞÇE  AYVAZ                 Adnan Menderes Üniversitesi    Hemşirelik

52 ALİ         AKPINAR             Pamukkale Üniversitesi          Makine Mühendisliği

53 FATİH    KÜÇÜKYILDIZ    Balıkesir Üniversitesi            Makine Mühendisliği

54 EGE        ADIGÜZEL           Pamukkale Üniversitesi         Makine Mühendisliği

55 HAYRULLAH ALÇELİK    Pamukkale Üniversitesi         Makine Mühendisliği    

56 EMRE    ÇAVUŞLAR          Karadeniz Tek. Üniversitesi   Makine Mühendisliği

57 M. BARAN SARIGÜZEL    Recep Tayip Erdoğan Üni.     Deniz Ulaştırma ve İşl. Müh.

58 ALİ         YURTSEVER        Recep Tayip Erdoğan Üni.     Deniz Ulaştırma Gemi Kap.

59 SİNAN  OKUMUŞ                Piri Reis Üniversitesi             Gemi İnş. ve Mak. Müh.

60 YAĞIZ   KOÇ                       Piri Reis Üniversitesi              Deniz ve liman İşletmeciliği

61 ÖMER   KEPE                       Kocatepe Üniversitesi            Mekatronik Mühendisliği

62 HALİL  KOCAÖMERLER   Karabük Üniversitesi              M. ve Metalurji Mühendisliği

63 CANSU APAYDIN               Mehmet Akif Ersoy Üni.        Bilgisayar Mühendisliği

64 SELVET LANLAN               Afyon Kocatepe Üniversitesi  Gıda Mühendisliği

65 ASENA  BOR                        Ege Üniversitesi                     Tekstil Mühendisliği

66 BENGİSU ÇINAR                 9 Eylül Üniversitesi               Tekstil Mühendisliği

67 S. SELÇUK BAĞIRSAKÇI  Mustafa Kemal Üniversitesi   Veterinerlik Fakültesi

68 EMİNE  GÖRGÜLÜ             Kırklareli   Üniversitesi           Sağlık Kurumları İşl

69 TUĞÇE  AYDOĞAN           Anadolu Üniversitesi               Sosyal Hizmetler

70 ESRA     TEMEL                  Ege üniversitesi                        Matematik

71 SERDAR   KIZILKAYA      Ege Üniversitesi                       Matematik

72 ERBEY   FURAN                 Ege Üniversitesi                       Matematik

73 HÜSEYİN KARADAYI       Adnan Menderes Üni.              Matematik

74 ALPER   CENGİZ                Muğla Üniversitesi                   Moleküller B. ve Genetik

75 DAMLA  AKTAŞ                 Bartın Üniversitesi                    Moleküler B. ve Genetik

76 ÖZNUR POLAT                   Anadolu Üniversitesi                 Türk Dili ve Edebiyatı

77 BUSE     AKYÜZLÜ            Anadolu Üniversitesi                 Türk Dili ve Edebiyatı

78 NİMET  ALBEYOĞLU       Ege Üniversitesi                        Ziraat Fakültesi

79 ESRA     GÜZEL                  Ege Üniversitesi                        Ziraat Fakültesi

80 OLCAY  ÖZTÜRK               9 Eylül Üniversitesi                  Turizm işletmeciliği

81 ÖZGÜR AHMETÇİK          Muğla Üniversitesi                    Turizm Rehberliği           

82 BURAK KOÇER                  Muğla Üniversitesi                    Turizm Rehberliği           

83 CEREN  DAĞTEKİN          Ege Üniversitesi                         Turizm ve Seyahat Acenteliği

84 CENNET BAHÇIVAN        Adnan Menderes Üni.                Turizm ve Seyahat Acenteliği

85 GÖZDE YILMAZ                Muğla SK Üniversitesi              Turizm ve Seyahat İşl.

86 CEMAL DİLSİZ                   Kocaeli Üniversitesi                  Turizm ve Seyahat İşl.

87 KADER  BAĞCI                  Ankara Üniversitesi                   Bankacılık ve finansman

88 CENNET  KILINÇ               Anadolu Üniversitesi                 Kamu Yönetimi

89 FATMA GEZER                  S.Demirel Üniversitesi               Kamu Yönetimi

90 SEREN   ADIKTI                 9 Eylül Üniversitesi                  Ekonometri

91 MURAT                CAN       Trakya Üniversitesi                    İşletme ve Bilgi Yönetimi

92 MERVE TAFLANOĞLU    Adnan Menderes Üni.                Maliye

93 BAHAR KIRAY                   Atatürk Üniversitesi                   Sosyoloji

94 ENES BURAK AKSOY       Balıkesir Üniversitesi                Ulus. Ticaret ve Lojistik

95 ASLI       GÜLDİKEN          Pamukkale Üniversitesi             İktisat

96 FATOŞ  GÜLÜMSER          Muğla SK Üniversitesi              İktisat

97 ESRA     DEDE                     Muğla SK Üniversitesi              İktisat

98 HATİCE ŞAYKA                 Muğla SK Üniversitesi              İktisat

99 NURSELİN ŞİBİL                Cumhuriyet Üniversitesi            İktisat

100 MERT    DABAR                Adnan Menders Üni.            Ekonomi ve Finans      

101 KEZİBAN KÜKMEN         S. Demirel Üniversitesi        Ekonomi ve Finans      

102 DİLEK    USLU                   S. Demirel Üniversitesi        Muhasebe ve Finans

103 DUYGU  KOCAYİĞİT       Muğla SK Üniversitesi         İşletme

104 BERK     SARICA                Akdeniz Üniversitesi           İşletme

105 SELİN    GÖV                      Kocatepe Üniversitesi          İşletme

106 HAKAN YAŞİN                  Ardahan Üniversitesi           Kamu    Yönetimi

107 ŞAHİN   PEKÜN                 Adnan Menderes Üni.         Tarım Ekonomisi

108 ŞEBNEM UYSAL               Yalova Üniversitesi             Çalışma Ekonomisi ve E.İ.

109 BAŞAK  KOÇ                     Adnan Menderes Üni.          Çalışma Ekonomisi ve E.İ.

110 SELİN    ÇÜRÜKOĞLU     S. Demirel Üniversitesi       Çalışma Ekonomisi ve E.İ.

111 DUYGU  UYSAL                S. Demirel Üniversitesi       Çalışma Ekonomisi ve E.İ.

112 HÜSEYİN ERYILDIZ         S. Demirel Üniversitesi       Halkla İlişkiler ve Tanıtım

113 AYŞE S. HAYGEL              Adnan Menderes Üni.         Halkla İlişkiler ve Tanıtım

114 ALİ İHSAN ÖRNEK            İ. Aydın Üniversitesi           Televizyon Haber ve Programcı

115 MERVENUR       ACER     Muğla Üniversitesi               Çağdaş Türk L. ve Ede.

116 AYŞE      GÖKÇE                 Cumhuriyet Üniversitesi    Gazetecilik

117 CAN       ÇALIŞKAN           Pamukkale Üniversitesi       Tarih

118 HATİCE BÖLÜKTAŞ          İstanbul Üniversitesi            Felsefe

119 MUSTAFA KARADEMİR  9 Eylül Üniversitesi              Fizik

120 FATMA VERGİ                   9 Eylül Üniversitesi              Kimya

121 EDA       DEMİRÖREN      Amasya Üniversitesi              Kimya

122 HAVVA KURT                    Gazi Üniversitesi                  Sanat Tarihi

123 ESRA     SAYGIN                S. Demirel Üniversitesi        Sanat Tarihi

124 BARAN BAŞBOĞA           Adnan Menderes Üni.           İnşaat Teknolojileri

125 NECİBE FİDAN                  Amasya Üniversitesi             İnşaat Teknolojileri

126 ONURCAN ŞENKAL         Celal Bayar Üniversitesi        Hentbol Antrenörlüğü

127 MERT    SERTOĞLU          Celal Bayar Üniversitesi       Yerel Yönetimler

128 MAZLUM SÜER                 Adnan Menders Üni.             Yerel Yönetimler

129 İBRAHİM CEM   HIZAL    Muğla   Üniversitesi              Muhasebe ve Vergi Uyg.

130 SERAY   OKUROĞLU       Balıkesir Üniversitesi             Muhasebe ve Vergi Uyg.

131 GÜLCAN TUTGUN            S. Demirel Üniversitesi          Laborant Veterinerlik

132 B.DEMİRKAYA                  Çanakkale 18 Mart Üni.         Mekanik ve Elektronik

133 RAMAZAN AKIN               Kocaeli Üniversitesi               Çevre Denetimi

134 NAZLICAN  KIRCA           Çanakkale 18 Mart Üni.         Gıda Teknolojisi              

135 RESUL   KOÇ                      İ.Gelişim Üniversitesi            Anestezi

136 TAYFUN ÜNAL                  Mehmet Akif Ersoy Üni.        Biyomedikal

137 BURAK SARIYAR              Celal Bayar Üniversitesi         Dış Ticaret

138 OKAN   ÇEVİK                   Adnan Menderes Üni.             Organik Tarım

139 BURAK CAVLAK               Nevşehir Üniversitesi            Turizm ve Otel İşletmeciliği

140 MERYEM TUTKUN            Ege Üniversitesi                    Turizm ve Otel İşletmeciliği

141 AHMET ÇIKRIKÇI              9 Eylül Üniversitesi               Turizm ve Otel İşletmeciliği

142 CENNET ÖZPINAR            Dumlupınar Üniversitesi        Bankacılık ve Sigortacılık

143 CANER  GÜLMEZ              Ekonomi Üniversitesi             Bilgisayar Programcılığı

144 MELİKE GÖRÜR                Ege Üniversitesi                     Bilgisayar Programcılığı

145 SEREN   SOYUER               Ege Üniversitesi                     Bilgisayar programcılığı

146 HAKKICAN KUTLUK        Ege Üniversitesi                     Bilgisayar Programcılığı

147 BUSE     BAYRAKTAR       9 Eylül Üniversitesi                Bilgisayar programcılığı

148 KEREM DEMİR                   9 Eylül Üniversitesi                Bilgisayar programcılığı

149 TUĞBA ATEŞ                      Yalova Üniversitesi                Bilgisayar Programcılığı

150 CEM      DUYSAL               Adnan Menderes Ün.               Bilgisayar Programcılığı 

151 LEYLA    AKÇUBUK          Uşak Üniversitesi                    Çocuk Gelişimi 

152 MELİKE ÖZLER                  Mehmet Akif Ersoy Üni.        Çocuk Gelişimi

153 MELTEM BOZKURT          Mehmet Akif Ersoy Üni.        Çocuk Gelişimi

154 BUSE     KOÇER                  Mustafa Kemal Üni.               Çocuk Gelişimi

155 AYŞEGÜL ALANLI            Mehmet Akif Ersoy Üni.        Çocuk Gelişimi 

156 GÜLÇAY ÇOPRAK            Mehmet Akif Ersoy Üni.         Çocuk Gelişimi

157 ECEM    GÜZEYHUZ         Gediz Üniversitesi                    Çocuk Gelişimi

158 EMİNE  TOSCA                  Pamukkale Üniversitesi            B. Yönetimi ve Yönetici A.

159 SEVİNÇ ÇİFÇİ                     Pamukkale Üniversitesi           B. Yönetimi ve Yönetici A.

160 ZELİHA  TOPAKLI              Mustafa Kemal Üniversitesi   B. Yönetimi ve Yönetici A.

161 BURAK ERSOY                  Pamukkale Üniversitesi           B. Yönetimi ve Yönetici A.

162 REMZİ   YÜCE                     Gaziantep Üniversitesi            B. Yönetimi ve Yönetici A.

163 F. H.YUTRKAYA                9 Eylül Üniversitesi                 B. Yönetimi ve Yönetici A.

164 MERVE KUZUCU              Anadolu  Üniversitesi               B. Yönetimi ve Yönetici A.

165 KARDELEN PARLAK       Anadolu Üniversitesi                 B. Yönetimi ve Yönetici A.

166 ORHAN YOLLADI             Muğla SK Üniversitesi             İklimlendirme ve soğutma

167 M. EMRE BADEM            THK Üniversitesi                       Sivil Havacılık ve Kabin Hiz.

168 ÖMER O. KARNICA         THK Üniversitesi                       Sivil Havacılık ve Kabin Hiz.

169 MERT    SEZMEN              THK Üniversitesi                      Sivil Havacılık ve Kabin Hiz.

170 YİĞİT     YILDIZ               THK Üniversitesi                       Sivil Havacılık ve Kabin Hiz.

 
 
26 Temmuz 2014 Cumartesi 12:42
Okunma: 2772
 
(0 Yorum Yapıldı)Yorumlar
<p>Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.</p>
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
Menekşe ÇAM En Keyifli Yarışmanın BirincisiDevlet projesi: Cezaevinden Allah'ın EvineSerkan ÇOBAN Kamudaki Görevine İade EdildiSelçukta 2 Öğretmen KHK İle İhraç EdildiDereli Ve Belediye Tesisleri Varlık Fonuna DevredildiKaya: 'Atatürk'ü CHP'den Kurtaracağız'İzmir Turizmi İçin El Ele Verme ZamaniSabık Başkan İçkiliyken ADD'yi DağıttıTurizm cenneti Selçuk’a VIP otogarSelçuk'ta tarihi eser kaçakçılarına operasyonSelçuk'ta Yeni Emniyet Müdürü GörevdeGüreş coşkusu hava muhalefeti tanımadı
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak03:45
  • Güneş05:51
  • Öğlen13:28
  • İkindi17:22
  • Akşam20:46
  • Yatsı22:32
 
 
Anket
 
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Galatasaray
8
7
1
0
22
2
Göztepe
8
5
1
2
16
3
Akhisarspor
8
5
1
2
16
4
Başakşehir
8
5
1
2
16
5
Fenerbahçe
8
4
2
2
14
6
Beşiktaş
8
4
2
2
14
7
Kayserispor
8
4
2
2
14
8
Bursaspor
8
4
0
4
12
9
Sivasspor
8
4
0
4
12
10
Aytemiz Alanyaspor
8
3
1
4
10
11
Trabzonspor
8
2
3
3
9
12
Karabükspor
8
2
2
4
8
13
Malatyaspor
8
2
2
4
8
14
Kasımpaşa
8
2
2
4
8
15
Konyaspor
8
2
1
5
7
16
Gençlerbirliği
8
2
1
5
7
17
Antalyaspor
8
1
3
4
6
18
Osmanlıspor
8
1
1
6
4
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Tarihte Bugün
1448 - Osmanlı padişahı II. Murat, Kosova Zaferi'ni kazandı.
1781 - Amerikan Bağımsızlık Savaşı, İngilizlerin George Washington'a teslim olmalarıyla sona erdi.
1782 - Lord Cornwall'in denetimindeki İngiliz Ordusunun yenilmesi ve Amerikan ordusunun Yorktown ve Virjinya'ya girmesiyle Amerikan Devrimi sona erdi.
1872 - Dünyanın en büyük altın külçesi (215 kilogram) Avustralya New South Wales'de bulundu.
1934 - Mübadele Komisyonu görevini tamamladı. Anadolu ve Trakya Rumları ile Yunanistan Müslümanlarının mübadelesini düzenlemekle görevli Komisyon 7 Ekim 1923'de kurulmuştu.
1934 - Turhal Şeker Fabrikası açıldı.
1945 - Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi açıldı.
1949 - Fahrettin Kerim Gökay, İstanbul valiliği ve belediye başkanlığı görevine atandı.
1951 - İngiliz askerleri, Süveyş Kanalı'nı ele geçirdi.
1960 - 6-7 Eylül Olayları ile ilgili dava başladı.
1962 - TBMM'de, Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu kabul edildi.
1962 - İlk James Bond filmi "Dr. No" gösterime girdi.
1982 - Milli Güvenlik Konseyinin son şeklini verdiği anayasa metni açıklandı. Geçici maddelerle eski parti yöneticilerine 10 yıl siyaset yasağı getiriliyor, anayasanın kabulüyle birlikte Kenan Evren cumhurbaşkanı oluyor.
1987 - Londra Borsası çöktü. Yaşanan büyük panik sonucunda 50 milyar sterlinlik değer kaybı yaşandı.
1988 - İngiltere, IRA mensuplarıyla yapılan röportajların yayımlanmasını yasakladı.
1995 - Avrupa Parlamentosu Yeşiller sözcüsü Claudia Roth, Devlet Bakanı Ayvaz Gökdemir aleyhine 3 milyar liralık manevi tazminat davası açtı.
 
 
Arşiv
 
 
Süper Loto
12.10.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu061328334448
 
 
On Numara
16.10.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu01061213141619273537384049515255646568697580
 
 
Sayısal Loto
14.10.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu040612333445
 
 
Şans Topu
18.10.2017 Tarihli Çekiliş Sonucu010215162512
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji